Sunriseband

Historia zespołu Sunriseband sięga roku 2007. Wówczas z inicjatywy dwóch przedsiębiorczych mężczyzn Bodka i Darka w Rzeszowie powstał zespół muzyczny, który istnieje i koncertuje do dziś. Zgraną grupę tworzy pięciu instrumentalistów i jedna wokalistka. Instrumentami dominującymi na scenie są akordeon, altówka, gitara elektryczna, organy, perkusja, saksofon i skrzypce.

Zespół posiada swoje profesjonalne zaplecze techniczne wobec czego jest w stanie zorganizować imprezę w każdym miejscu, w którym potrzebna jest dobra muzyka. Każdy z członków Sunriseband wyróżnia się inną indywidualną cechą lecz jako wspólny mianownik zespołu można wpisać – pasja. Główną inicjatywą zespołu jest zapewnienie oprawy muzycznej na imprezach rozrywkowych takich jak wesela, studniówki, bankiety czy inne spotkania towarzyskie. Tym co wyróżnia zespół spośród innych kapel jest niewątpliwie ponadczasowe brzmienie, profesjonalne nagłośnienie i ciekawa aranżacja.

W repertuarze Sunriseband można znaleźć szeroki wachlarz różnych brzmień i stylów. Począwszy od największych hitów lat 60 tych do najbardziej współczesnej linii melodyjnej. W dobie playbacku Sunriseband może poszczycić się muzyką graną tylko i wyłącznie na żywo. Zespół nie toleruje oszukiwania swoich słuchaczy i żadne półśrodki nie wchodzą
w grę. Ponadto członkowie zespołu są otwarci na klienta i dopasowują repertuar do indywidualnych potrzeb, zamówień, wymagań czy typu imprezy. Wszystkie zamówienia są formą przyjemnej rozmowy, a Sunriseband znany jest z otwartości do publiczności.

Od wielu lat popularność zespołu nie słabnie, głównie z uwagi na dużą sympatię i empatię członków zespołu. Oprócz słowa pasja, które tak dokładnie opisuje relacje w grupie można wpisać także słowo wyobraźnia, ekspresja i odrobiona szaleństwa. Wszystkie te czynniki doskonale współgrają z publicznością tworząc tym samym niepowtarzalny klimat każdej imprezy. Co roku Sunriseband współpracuje z wieloma instrumentalistami i wokalistami dzięki czemu wzbogaca swój warsztat.