Upiór w operze

Widowisko godne uwagi ze względu na bogatą i przejmującą fabułę jak również doskonałe elementy muzyczne. Za największą zaletę uznaje się odczuwanie pełnej gamy doznań, począwszy od zaskoczenia infantylnością, poprzez empatię, wzruszenie, strach i obawę do uczucia spokoju i spełnienia. Jest to szerokie spektrum odczuć wobec czego przejmujące sceny urzeczywistniają się z każdą minutą poznawania fabuły.

Fototapeta do kuchni
http://produkcjafototapet.pl
Fototapety ścienne, fotookleiny, druk na szkle.
Podkreślimy indywidualny charakter Twojego mieszkania.

Światowej sławy musical, który miał swoją premierę w 1986 na deskach londyńskiego teatru. Fabuła musicalu powstała na kanwie powieści Gastona Leroux, której wpływ na kulturę popularną wyraża się m.in. w liczbie ekranizacji filmowych tego dzieła. Spektakl opowiada o młodej sopranistce, która stała się obsesją tajemniczego, zdeformowanego geniusza muzycznego. Historia toczy się w Paryżu, gdzie w piwnicy opery mieszka człowiek o nienaturalnej twarzy znany jako Upiór.

Pewnej nocy mężczyzna słyszy głos młodziutkiej sopranistki, w której się zakochuje. W swoich planach  ma porwanie kobiety i wyznanie jej swoich uczuć. Zawiłości zarówno życia młodej samotnej kobiety, jak i oszpeconego geniusza muzycznego krzyżują się. Zachwycony głosem Christine Upiór postanawia pomóc dziewczynie wspiąć się na tron muzyki. W tajemniczy sposób udziela chórzystce lekcji śpiewu zostając jej Aniołem  muzyki. Dziewczyna przekonana, że to głos jej zmarłego ojca tym chętniej oddaje się muzycznej przygodzie. W dzień ważnego występu wśród publiczności zasiada dawna miłość Christine z dzieciństwa, wówczas Upiór postanawia ujawnić się dziewczynie i wyznać uczucie jakim ją darzy.

Przy dźwiękach porywającej muzyki szalone namiętności, ognista zazdrość i obsesyjna miłość wiodą bohaterów do punktu, z którego nie ma już odwrotu. Splot pasji i namiętności, piękno duszy i muzyki, a także przejmującej brzydoty cielesnej powłoki wywołują serię napięć, które w okolicznościach tej fabuły nie dają się już rozładować. Mityczna klątwa potwora zamkniętego w labiryncie wiedzie do jednego finału –  i jest to finał tragiczny.